Ben Kimim

Bloğuma Hoşgeldiniz
2007 li ve 2011 li 2 tatlı oğlu olan, İzmirde yaşayan ve devlete çalışan anne. Ücretsiz izin dönemimde hobilerime zaman ayırabildim ve bloglarımı açtım. Şu an çok yoğun çalıştığım için bloğuma zaman ayırmakta zorlanıyorum.
Okumayı,öğrenmeyi seven,sürekli yenilik peşinde koşan, hiç ama hiç boş oturamayan, bol bol seyahat eden, parti organizasyonları,dekorasyon,takılar,kitaplar ve kitapçılar,puzzle,el emeği ürünler,ikramlıklar ve gözüme şık görünen her şey ilgi alanıma girer.
 Ben öğrendiklerimi,gördüklerimi paylaşmaktan da çok keyif alan biriyim.Bu bloğu açma nedenimde bu. Umarım faydalı olabilirim. Bunun yanında 2 blog daha açtım.
Birincisi; http://diamondcocuk.blogspot.com/ çocuklarımı yetiştirirken öğrendiklerimi buradan paylaşıyorum.
İkincisi; http://partidekorasyon.blogspot.com/ fazla ilgilenme şansım olmadı ama bu bloğumuda geliştirmeyi düşünüyorum.
Facebook sayfalarım
  diamond kids
 World of diamond 
 DEHA ORGANİZASYON 
 French Fransızca    
                                   isimli sayfalarıma da beklerim.Zira facebook da paylaşım yapmak daha kolay geliyor...
Güncelleme
Şimdi de bunlara ek olarak Network Marketing yapıyorum. İlk başta zamanım yok demiştim ama isteyince sevdiğin işi yapmak için zaman bulunuyormuş. Başarmak için gönüllü uykusuz kalınabiliyormuş. Severek yapıyorum Lr Health&Beauty ile çalışıyorum. Gümüş Organizasyon Lideriyim. Kendi ayakları üzerinde durmak isteyen kadınlarla çalışmaktan memnun olurum :)

2 yorum:

EsiN (adamutfak.blogspot) dedi ki...

Diğer bloğunuzun ilk takipçisi olarak ona da bayıldığımı ve en yakın zamanda daha da tanınmanızı, tanınmamı umduğumu belirtirim :)
best wishes from istanbul to Sofia :)

Elmas dedi ki...

Çok teşekkür ederim. Beğenmenize çok sevindim. Sevgiler...