6 Mart 2016 Pazar

Alman LR Network Aloe Veralı ürünler

Lr Network iş ortağı oldum bende. Keşke daha önce olsaymışım diyorum. 6 aydır yapıyorum. 5. ayımda aylık primim 1.266 tl oldu. İlk ayda Lr ın Seiko ya yaptırdığı 600 tl değerindeki saati kazandım. Daha sonra Samsung tablet ödülümü kazandım. Önümüzdeki ayda Şirketim bana Corsa veya Clio araba verecek.
Kardeşim Lr da dünya birincisi ve aylık gelirini söyleyince kimse inanmıyor. Porche araba kazandı ve  1 trilyon 200miyar a (eski para) ev satın aldı. Bunu 2,5 yılda başardı. Eşi de  Mercedes kazandı. Annem clio kazandı. Diğer kız kardeşim de clio kazandı. Şimdi de sıra bende.
Keşke bende daha önceden girseymişim. Her emeğinin karşılığını fazlasıyla aldığın bir sistem. Ben hiç ürün satmadığım halde sadece üye yaparak bu başarıyı elde ettim ve her ay bir önceki aydan daha da büyüyorum.
Ürün satarsanız da %40 kar elde edersiniz. Yok ben uğraşamam onunla derseniz sağlıklı kaliteli Alman markası Aloe Veralı ürünleri kullanabilirsiniz. Kullandığınız ürünleri etrafınıza tavsiye ettiğinizde onlarda üye olarak %40 indirimli ürün alabilirler ve siz onların aldıkları ürünlerden ve eğer onlarda üye yaparlarsa o üyelerden de puan ve prim alırsınız.
Üyeliğin en güzel tarafı hiç bir kota yok yani şu ay bu kadar ürün alacaksın gibi bir kotası yok. Üyelik ücreti yok. Üyelik migros kart gibi. Üye olduğunuzda ürün almak istediğinizde indirimli ürün alırsınız. Ürün almadığınızda bir mecburiyetiniz yok.
85 tl lik ürün almanız yeterli üyelik için. Kozmetik ürünler Avrupa kozmetik birliğine üye markalardan bazılarıyla aynı yerde üretilyor. Dermatest ve Fresenius laboratuvar onaylı ürünler. Sedef,egzema,mantar,siğil,leke,çil, sivilce gibi problemlere iyi gelen Aloe vera lı ürünleri var.
Detaylı bilgi isterseniz lütfen bana yazın.

Hiç yorum yok: